Reference

FNelektro jsem měla na doporučení a musím říct, že to byla velmi dobrá volba. Profesionální přístup za normální ceny. A i když jsme měli drobný zádrhel s materiálem, vyřešili velmi rychle. Bez navýšení ceny pro něj dojeli na otočku a bez přirážky. Mladý kluci, ale opravdu bezva spolupráce. Mohu jedine doporučit. Elektroinstalace RD. 

Michala Strnadová

Velmi šikovná firma. Skvělá komunikace.
Vše udělají podle požadavků a pán mi přímo i poradil svůj pohled na věc, jak by to bylo nejlepší. S realizací jsem velmi spokojená!
Mladý ale solidní. Jde vidět, že svoji práci mají rádi.
Za mě velká pochvala a vděčnost. 

Nikol Mountain

Veškeré objednané práce byly vždy provedeny v dohodnutých termínech a vzorné kvalitě. R. Černý 

  Rad Černý

Nejlepší řemeslníci, se kterými jsem kdy měla tu čest zvelebovat náš opravdu velký dům. Jen pár poznatků. Finanční rozpočet sedí. Dle požadavků rozfázují práce. Jsou dostupní a na případné nepřijaté hovory reagují. Termíny sedí. Pečliví. Zajistí revize instalovaného zařízení. Uklízí za sebou, po dokončení zakázky jsou stále dostupní k případné konzultaci po telefonu či osobně. František je jednička a má trpělivost se zákazníkem, který toho o elektrice příliš neví a klidně mu vše několikrát vysvětlí. U nás slučoval dvě odběrná místa do jednoho. Každé u jiného distributora. U toho se musel vyměnit celý rozvaděč za nový větší pro zapojení FTV pro rodinny dům se dvěma byty. Dokázal to v jednom dnu tak, aby babička večer usínala s klidným pocitem, že elektrika ji do domácnosti proudí. Připrava pro tepelné čerpadlo byl úkol číslo dva a to včetně připojení k internetu. No a teď se chystáme na instalaci klimatizace a už pouze od Františka.

Zdenka NATI

Dobrý den, firmu FNelektro mohu z čistým srdcem všem velmi doporučit. pan František je nejen velmi příjemný člověk, ale i VELICE šikovný a pracovitý řemeslník, který Vám zaručeně poradí a vyjde vstříc.
Jeho služeb využívám již několik roků a vždy odvedl velmi dobrou práci. A také poradenskou činnost, třeba jen telefonickou konzultaci pro jak se říká uklidnění.
Pokud bych mohl tedy poradit, určitě ANO a to podtržené.
Mám velké štěstí, že jsem se stal jeho klientem. Děkuji pane Františku 

Jindra Pírko

Výborné služby - rychlá domluva, za den a půl byly vysekány drážky a natažena nová elektrika a datové rozvody ve čtyřech místnostech. Je to udělané opravdu precizně, pánové měli i výborná doporučení na umístění zásuvek a přípravu na budoucí rekonstrukci kuchyně. Můžu jen doporučit. 😊

Eliška Regentová

Byl jsem velice spokojený, profesionální přístup, expresní služby. Jednalo se o posunutí zásuvky z důvodu špatného zaměření kuchyně dodavatelem. Elektrikář přijel ještě ten den. Za 10 minut měl vše hotové, původní díru zadělal a po sobě vše uklidil. 

Ondřej Frait

Byla jsem velmi spokojená.

Ivana Horáková

Naprostá spokojenost. Velmi doporučuji.

Jiří Koukal

Maximální spokojenost, spolehlivá firma. 

Jiří Rozsypal

*****

Radko Zatloukal

*****

Roman Dvořák